Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
VI Wydział Cywilny
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
VI Wydział Cywilny

Znajdujesz się w: Skip Navigation LinksStrona główna > Informacje o portalu
Uwaga !!! Ważna informacja !!!

Pouczenie dla powoda na podstawie art. 125 § 2[1] K.p.c.:
Pisma niewniesione za pośrednictwem systemu teleinformatycznego nie wywołują skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem pisma do sądu.

Lista kadry orzekającej w VI Wydziale Cywilnym (e-Sąd)
Lista sędziów:

SSR Bagińska Maria

SSO Halina Bis - 3/4 etatu
SSR Dudek Urszula
SSR Gryglewska Kinga - zastępca Przewodniczącego Wydziału
SSR Krogulec – Osiak Leokadia
SSR Protasiewicz Marcin
SSO Szafraniuk – Skubisz Jolanta - Przewodniczący Wydziału
SSR Uliasz Marcin- delegowana do pełnienia czynności w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie



Lista referendarzy:

Adaszewska Eliza Zofia
Bajda Katarzyna
Bańka Anna
Baranowska Katarzyna
Boguniecki Michał - 3/4 etatu
Borys Grzegorz
Brodowska Anna Małgorzata
Ciesielczuk Marta
Czochra Paweł
Czuba – Borowska Aleksandra
Czuba Agata
Darowska- Krysa Agnieszka
Dąbrowska Dorota - 3/4 etatu
Deptuś Bartłomiej
Dudzińska Monika
Fik Edyta
Gawron Agnieszka
Gębala Agnieszka
Granica - Żeleźniak Monika
Guzik Magdalena
Homa Jacek
Jakimiec Daniel
Jastrzębska Urszula
Kaczan Kamil Rafał
Kaniewski Marcin
Kasperska Anna
Krasowska Joanna
Kuprowski Szymon
Lipianin Michał - 3/4 etatu
Lorenc – Chorębała Anna
Maćkowiak Krzysztof
Marczak Monika
Marecka - Burdzanowska Kinga
Marmaj – Kosior Joanna
Michowska Beata
Muzyka – Ślepko Agata
Nizioł Konrad
Nowak Grzegorz
Nowocień Paweł - 1/2 etatu
Olszewska Izabela
Padewska – Kwiatkowska Karolina Maria
Piech Grzegorz
Ponikowska Angelika
Pruszkowska Anna
Religa – Bryłowska Anna Aleksandra
Rudnik Joanna
Samborska Katarzyna
Skowroński Maciej
Skwarek – Kita Agata
Sławiński Wojciech
Smolak Katarzyna
Sokoliński Piotr
Stpiczyński Marcin
Sulej Rafał
Szabat – Wójcik Ewa
Szeleszczuk Dagmara
Szwałek-Wilkoławska Monika
Walczak Angelika
Wiaderny Piotr Michał
Wojnarowicz – Drąg Kama
Wrońska Joanna
Ziółkowska Alicja Helena
Zmysłowski Marek Adam
Żukowska Irena

Lista referendarzy zamiejscowych:
Bartko Joanna
Beata Wiśniewska
Druć Krzysztof
Cichocki Marcin
Polkowski Piotr
Dybka Anna
Dziechciarz Ewelina
Elżbieta Stefania Kliszcz
Gajda – Karpowicz Ewa
Gawrysiuk – Truskalska Izabela
Gąsiorowski Łukasz
Kmak - Plezia Monika
Sobiborowicz Adam
Głosiński Michał
Kosicka – Chilczuk Małgorzata
Grams Marzena Maria
Halina Szczepaniak
Hrybacz Dorota
Iwona Rączka
Jabłońska – Bakun Ewa
Jankowska – Bondzio Barbara
Joanna Wanat
Justyna Madej
Justyna Ulanowska
Karolina Anna Dmowska
Kwoczek – Wadecka Anna Honorata
Lenart (Nowak) Monika długie zwolnienie
Łukasz Hydzik
Marcin Majerski
Marek Konopka
Markowska Anita
Mazur Marzena
Miłek Agnieszka Eliza
Mirosława Anna Koska
Palińska Monika
Paweł Skiba
Piskorz Elżbieta
Przyprawa Monika
Renata Domaradzka – Panek
Siwiec Edyta
Kotowska Olga
Starosielec Bernard
Strus Agnieszka
Rabek Jarosław
Szczepańska Katarzyna
Szkudlarek Patryk
Szofer Arleta
Święconek Przemysław
Tomasz Świerszcz
Urszula Tarała
Uziębło Grzegorz
Wawrykiewicz- Czerwińska Małgorzata
Włodarska – Brzeska Agnieszka
Zaborowicz Agata Anna
Żebrowski Adam​
Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookie) Więcej